Logo DostupnyiPhone.cz
Usmívající se zaměstnanec firmy DostupnyiPhone.cz.
Poradíme s výběrem +420 704 926 926 Po-Pá: 10 - 17 hod.

iPhone 11 64GB Black

iPhone 11

Verze iPhone 11 je unikátní model. Disponuje 6,1″ Liquid Retina HD displejem s hustotou 326 pixelů na palec. Oceníte i duální ultra širokoúhlý fotoaparát s rozlišením 12 + 12 Mpx, optickou stabilizaci obrazu, Smart HDR a vylepšený noční režim. Předností je i supervýkonný čip A13 Bionic s pokročilým strojovým učením. Disponuje úplným krytím proti vodě IP68 a oslní vás i vysoce spolehlivá hardwarová čtečka obličeje. 

Vynikající fota i videa

S tímto mobilním telefonem můžete fotit mnohem lépe. Apple iPhone 11 má ve výbavě duální ultra širokoúhlý fotoaparát, se kterým se vám konečně do vašeho záběru vejde skutečně vše. Vynikající kvalita fotografií vás doslova ohromí a kvalita 4K videí vás oslní svou dokonalostí. Smart HDR nebo vylepšený noční režim s optickou stabilizací obrazu a technologií 100% Focus Pixel vám umožní získat neuvěřitelné záběry i za tmy. Nepotřebuje blesk, barvy jsou přirozenější, fotky vykreslené a mnohem jasnější.

Portréty a selfíčka 

Model Phone 11 přináší také zcela nový pohled na portrétní fotografie. Dvojitým fotoaparátem disponujícím novými druhy portrétů a s mnohem lepším ovládáním nasvícení vytvoříte velmi snadno fantastické snímky. Efekt „Černobílé high-key světlo“ v iOS 13 z vašich portrétních záběrů vytvoří neuvěřitelně krásné monochromatické snímky, které budou vypadat jako z profesionálního studia. Právě portrétním nasvícením s ovládáním intenzity světla totiž sami zvládnete dosáhnout přesně toho vzhledu, o jaký usilujete.

Užijte si vizuální zážitek

Díky 6,1″ Liquid Retina HD displejem s hustotou 326 pixelů na palec si dopřejte jedinečně vykreslený a ostrý obraz. Na tomto displeji se zobrazují dokonalé barvy, které jsou neuvěřitelně věrné. Vynikne na něm každičký detail. Takzvaný TrueTone displej navíc upravuje rovnováhu bílé barvy podle okolního světla tak, aby se na něj za všech okolností příjemně dívalo a byl šetrný k vašemu zraku, což je v době moderních technologií prioritní.

Neuvěřitelný výkon 

Verze iPhone 11 vás nenutí dělat žádné kompromisy. Čip A13 Bionic totiž představuje v současné době nejvýkonnější mobilní čip. Oproti konkurenci je opět společnost Apple o mnoho let napřed, zdolává svou konkurenci a neuvěřitelně překvapuje. Vysoký výkon, technologicky pokročilé strojové učení a současně překvapivě úsporný provoz, díky kterému vám telefon vydrží zase déle na jedno nabití, ocení všichni milovníci iPhonů a značky Apple.

Vaše data v bezpečí

Máte pocit, že pohodlí, komfort, bezpečí a soukromí prostě nejdou dohromady? Tenhle model vás přesvědčí, že se vzájemně nevylučují. Apple iPhone 11 totiž nabízí vysoce spolehlivou a neuvěřitelně rychlou čtečku obličeje Face ID, která za pomoci mapování až neskutečných 30 000 bodů vždy s naprostou jistotou rozpozná vaši tvář. Dobrá zpráva pro všechny, co stávají po bujarém večírku nebo ženy, které bez make-upu nepoznávají sami sebe. iPhone 11 to zvládne na jedničku! Umí se totiž hbitě přizpůsobovat změnám vašeho vzhledu a současně neuchovává, nikam nezasílá vaše fotografie a dbá na vaše bezpečí.

 

Vlastní servis
Záruka 24 měsíců
Poštovné za 49 Kč
Rychlé odeslání