Logo DostupnyiPhone.cz
Usmívající se zaměstnanec firmy DostupnyiPhone.cz.
Poradíme s výběrem +420 704 926 926 Po-Pá: 10 - 17 hod.

Garance
kvality

Jak je to se zárukou na zakoupené telefony
a s jejich opravou?

Záruka u použitých telefonů

Záruka je na zánovní telefon vždy 2 roky. Záruku v tomto případě na zakoupený mobil zajišťuje přiložený záruční list, jehož datum ještě nevypršelo, ale nijak dlouhou dobu ani nepokročilo, nebo k zakoupenému modelu obdržíte nový záruční list na 2 roky přímo od nás. Případné budoucí záruční plnění pak za Vás budeme řešit my.

Záruka u použitých telefonů

Všechny použité telefony jsou řádně testovány a je na ně poskytována záruka na skryté vady v délce trvání 2 roky. Na tyto telefony se také vztahuje doživotní záruka na původ zařízení.

Záruční opravy

Jako jediní v Praze Vám vyřešíme záruční výměny doslova na počkání. Uděláme to rovnou výměnou kus za kus. Nečeká Vás žádné čekání ani nesmyslné posuzování závady. Stačí přijít, ukázat nám vadu přístroje a vadný díl Vám na počkání vyměníme.

V Praze jsme pro Vás připravili rozšíření našich služeb o pozáruční i záruční servis mobilních telefonů iPhone, tabletů iPad, notebooků MacBook a dalších zařízení značky Apple. iPhone Servis OpravimeiPhone Praha je tu pro Vás.

Náš sortiment disponuje velkým množstvím náhradních dílů pro značku Apple. Pro tvůj přístroj nabízíme komplexní servis počínaje jednoduchou výměnou dotykové plochy nebo baterie, ale rádi ti taky provedeme i složitější opravu, jako např. opravy základních desek. Provádíme tedy všechny úrovně servisu, od jednoduchých mechanických oprav až po velmi složité pájené opravy.

Pozáruční opravy

I při pozáruční opravě zařízení Apple máte v našem servisu 100% garanci kvality práce a použitých náhradních dílů. iPhone a další zařízení můžete zanechat k opravě na naší pobočce, nebo jej můžete případně zaslat poštou na pobočku na Praze 8.

Mechanické poškození zařízení, které je ještě v záruce?

Nevadí, pokud si necháte iPhone opravit u nás, záruka Vám bude stále platit, a to za nezměněných podmínek. Zároveň budete mít 24 měsíců záruky na nový displej / housing, nebo jiný měněný díl.

Vlastní servis
Záruka 24 měsíců
Poštovné za 49 Kč
Rychlé odeslání