Varianta A+ / A / B+ / B

Zařízení může nést známky užívání, proto jsme vytvořili stupnici A+ / A / B+ / B

A+ je varianta pro náročné uživatele, kteří chtějí telefon, na kterém nebudou vidět žádné známky používání. Telefon je tedy ve stavu nového.

A Jediný rozdíl od A+ je, že na iPhone můžou být pod určitým úhlem vidět vlásečnicová oděrka po přepravě. Prakticky neviditelné při používání zařízení

B+ je zařízení ve velmi dobrém stavu, na kterém mohou být stopy používání a škrábance.

B je varianta, která ohromí cenou a stavem, v které zařízení dorazí. Lehké škrábance na displeji zakryje sklo, které vám nalepíme a na těle zařízení můžou být okem viditelné škrábance nebo známky šetrného ale viditelného použití.

A+


100% Funkční a naším technikem prověřený iPhone


Na zařízení nejsou okem vidět žádné známky použití


Na iPhone může být originální folie


100% originální a neměněné díly


iPhone v dokonalém stavu – vhodné pro náročné uživatele


Nové příslušenství: adaptér, kabel, jehla na SIM


24 měsíců záruka


iPhone připraven ihned k používání

A


100% Funkční a naším technikem prověřený iPhone


Možnost výskytu jedné vlásečnicové oděrky


Na iPhone může být originální folie


100% originální a neměněné díly


iPhone v perfektním stavu – vhodné pro náročné uživatele


Nové příslušenství: adaptér, kabel, jehla na SIM


24 měsíců záruka


iPhone připraven ihned k používání

B+


100% Funkční a naším technikem prověřený iPhone


iPhone nese známky lehkého používání


Jedná se pouze o kosmetické vady


Škrábance na displeji zakryjeme ochranným sklem


Plně funkční použitý iPhone


Nové příslušenství: adaptér, kabel, jehla na SIM


24 měsíců záruka


iPhone připraven ihned k používání

Jak je to se zárukou a funkčností 

Telefon zaručeně funguje a bude fungovat. Všechny použité telefony jsou hned při výkupu řádně testovány na funkčnost jejich veškeré výbavy a za plnou funkčnost telefonu ručíme zárukou na 24 měsíců. Na tyto telefony se také vztahuje doživotní záruka na původ zařízení.

Na co se připravit

Jediné, na co vás chceme upozornit, je baterie. Baterie se pohybují mezi 100-80% a u každého produktu je kapacita přehledně popsána. V případě, že má baterie kapacitu nižší, měníme jí za novou. Velkou výhodou je ale cena telefonu, která je podstatně nižší, než kdybyste si pořizovali zcela nový telefon. Je tedy ideální variantou pro všechny, kteří netrvají na zakoupení nového telefonu a je jim jasné, že by případné kosmetické vady vznikly i při běžném používání. Díky tomu si mohou pořídit telefon s výrazně lepší výbavou za mnohem lepší cenu. 

Všechny naše telefony se prodávají se ve zvláštním daňovém režimu dle § 90 od DPH, což je důležitá informace zejména pro podnikatele či firmy.


Potřebujete opravit iPhone, iPad nebo MacBook?

Opravu vám provedeme na počkání, a to za nejlepší cenu. Práce je naším koníčkem a naším cílem je vaše spokojenost.

Oprava iPhone – iPad – MacBook

Jak to u nás funguje?

Máte rozbitý displej, neslyšíte při volání nebo máte zaseklá tlačítka na iPhonu? Nefunguje vám iPad nebo MacBook? Nebojte se, náš Apple servis vám na počkání váš přístroj opraví.

Co pro to musíte udělat?

Stačí přijít k nám a naši technici vám velmi rádi a s úsměvem na tváři pomohou určit přesnou závadu na vašem Apple zařízení a následně ho vám během pár minut i opraví. Výměna displeje na iPhone netrvá déle jak 15 až 20 minut. Kvůli opravě stačí jen přijít a udělat si chvilku čas.

Kdo jsme?

Můžeme se pochlubit tisíci spokojených zákazníků. Jsme rádi, že našim zákazníkům můžeme nabídnout vysoce specializovaný tým profesionálů, snadnou a příjemnou komunikaci a ty nejlepší ceny s co možná nejvyšší kvalitou na trhu. Jsme navíc nejlevnější a jako jediní nabízíme 24 měsíců záruku! Proto toho neváhejte využít. 

Jak je to se zárukou na opravu?

Jako jediní v Praze vám vyřešíme záruční výměny na počkání, a to rovnou výměnou kus za kus. Nečeká vás žádné čekání ani nesmyslné posuzování. Stačí přijít, ukázat nám vadu vašeho přístroje a díl vám na počkání vyměníme.

Ztratili jste účet od opravy?

Nevadí! Našich zákazníků si opravdu velmi vážíme. Naše díly máme vždy řádně označené a není pro nás žádný problém s uplatněním záruky i bez účtu. Nemáme problém ani s pozáručním servisem.

Polili jste si nebo doslova utopili svůj drahý iPhone, MacBook nebo iPad?

Nelámejte si s tím hlavu. Máme víc jak 95% úspěšnost opravy všech vytopených Apple zařízení. Vašeho iMiláčka šetrně zbavíme oxidace a poškozené díly vám vyměníme za tu nejlepší cenu, kterou nikde jinde nedostanete.

Co když nepůjde zařízení opravit? 

Pokud budete patřit do 5% zákazníků, u kterých se nám váš iPhone nakonec nepodaří zachránit, čištění budete mít od nás zcela ZDARMA.


Aspoň trochu i o nás

Každý z nás chce nakoupit skvělé zboží, za dobrou cenu, s perfektními službami.
Po letech zkušeností se servisem všech Apple produktů přidáváme další službu, a to prodej zánovních a použitých Apple produktů.
Každý měsíc budeme pravidelně přidávat nové produkty, jako např. Apple iPad Pro 12,9” a další.
Mimo jiné budou každý měsíc slevy na vybrané produkty, akce, při kterých budeme rozdávat příslušenství zdarma a další.