Logo DostupnyiPhone.cz
Usmívající se zaměstnanec firmy DostupnyiPhone.cz.
Poradíme s výběrem +420 704 926 926 Po-Pá: 10 - 17 hod.

Máte otázky?

Zde najdete odpovědi.

  • Nákup, prodej
  • Záruka, opravy, reklamace
Kdo jsme a jaké zařízení prodáváme?

Jsme profesionálové a nadšenci do našeho oboru. Zajímáme se denně o Apple produkty, a tak nám neunikne žádná novinka ani update. Můžeme se pochlubit tisíci spokojených zákazníků. Máme vysoce specializovaný tým profesionálů a ty nejlepší ceny s co možná nejvyšší kvalitou na trhu. Jako jediní nabízíme 24 měsíců záruku! 

  • Všechny naše zařízení jsou řádně testovány a plně funkční.
  • Zakoupené zboží můžete vrátit do 14 dnů bez udání důvodu.
  • Vždy máte 100% jistotu, že kupujete telefon s prověřeným původem.

Navíc nabízíme i komplexní služby rozšířené o záruční a pozáruční servis mobilních telefonů iPhone, tabletů iPad,  MacBooků a dalších zařízení značky Apple.

+
Jaké zařízení nabízíme?

Nabízíme výstavní a použité Apple produkty, a to pouze ty, kterým věříme.

  • Výstavní zařízení – varianta A+ nebo A. Zařízení nebylo nikdy používáno, a proto je v perfektním stavu. Záruka 2 roky.
  • Použité zařízení – Zařízení bylo používáno, a proto na něm budou vidět stopy použití, jako jsou lehké škrábance a oděrky. Vždy se jedná pouze o vizuální stav zařízení, které je jinak 100% funkční. Záruka 2 roky.
+
Dostanu k zakoupenému iPhone i nějaké příslušenství?

Rozhodli jsme se šetřit planetu, a proto dostanete vždy pouze jehlu na SIM. Nabíječku si můžete přikoupit za zvýhodněnou cenu přímo u produktu.

+
Proč bych si měl koupit výstavní či použitý telefon namísto nového?

Protože technologie jdou velmi rychle kupředu a nový telefon za vysokou cenu velmi brzo “stárne”. U nás zakoupíte skvělý otestovaný produkt se zárukou 2 let, aniž byste museli sáhnout hlouběji do kapsy. Použité telefony a jiná zařízení jsou od nových k nerozeznání a s našimi podmínkami a zárukami nic neriskujete. Záruční výměny Vám dokážeme vyřešit i na počkání (nebo můžete zaslat produkt na naši adresu).

+
Co znamenají varianty A+ / A / B+

100 různých zákazníků, 100 různých pohledů na stav zařízení. Pro Vaši jasnou a rychlou orientaci jsme vytvořili stupnici, díky níž se rychle zorientujete, v jaké formě je produkt.

  • A+ je varianta pro náročné uživatele, kteří chtějí zařízení, na kterém nebudou vidět žádné známky používání. Zařízení je tedy vždy ve stavu nového.
  • A Jediný rozdíl od A+ je, že na zařízení může být pod určitým úhlem vidět vlásečnicová oděrka. Prakticky neviditelné při používání zařízení.
  • B+ je varianta, která potěší cenou i stavem, v kterém zařízení dorazí. Lehké škrábance na displeji zakryje sklo, které Vám zdarma nalepíme a na těle zařízení budou okem viditelné škrábance nebo jiné známky použití.
+
Kdy obdržím svou objednávku?

Každou objednávku vyřizujeme expresně. Pokud je Vámi vybraný produkt skladem a objednáte ho do 14. hodiny, pak odesíláme balíček ještě ten den. U Vás bude z pravidla již další pracovní den.

+
Nabízíte i výkup iPhone telefonů?

Ano. Ozvěte se nám nezávazně telefonicky nebo emailem. Poskytujeme nacenění telefonu ZDARMA s možností okamžitého výkupu.

+
Jaké záruky poskytujete na zakoupené zboží?

Na výstavní i použitý iPhone poskytujeme záruku v době trvání 2 let. To je oproti konkurenčním firmám naší velkou přidanou hodnotou. Zároveň tím demonstrujeme, jak našim produktům věříme. U ostatních produktů poskytujeme standardní roční záruku.

+
Jaký je postup, když u telefonu vznikne závada nebo cokoliv nefunguje, jak jsem očekával/a?

Jako jediní Vám dokážeme vyřešit záruční výměny / opravy na počkání. Nečeká Vás žádné čekání ani nesmyslné posuzování závady. Stačí přijít, ukázat nám vadu přístroje a vadný díl Vám na počkání vyměníme. V případě složitějších oprav si necháme zařízení pouze na dobu nutnou pro opravu, nikdy nebudete čekat 30 dní.

+
Co dělat, pokud již vypršela záruka a telefon má závadu?

Vedle záručních oprav poskytujeme samozřejmě i pozáruční opravy. U nás máte 100% garanci kvality práce a použitých náhradních dílů. iPhone a další zařízení můžete zanechat k opravě na naší pobočce, nebo jej můžete zaslat poštou na pobočku na Praze 2. 98% oprav provádíme na počkání. Na opravu máte vždy 15% slevu.

+
Co dělat, pokud dojde k mechanickému poškození telefonu (například rozbití displeje) v záruce?

Navštivte nás a iPhone Vám opravíme u nás. Záruka Vám bude stále platit, a to za nezměněných podmínek. Zároveň budete mít 24 měsíců záruky na měněný díl.

+
Jak mám reklamovat zboží?

Postup pro reklamaci zboží najdete na našich webových stránkách zde.

+
Nabízíte také opravu iPadů nebo MacBooků?

Ano. Naše služby zahrnují i opravu dalších Apple produktů. Opravu Vám provedeme na počkání a za skvělou cenu. Ceník oprav najdete zde.

+
Jakou škálu oprav Apple produktů nabízíte?

Náš sortiment disponuje velkým množstvím náhradních dílů pro značku Apple. Pro Váš přístroj nabízíme komplexní servis počínaje jednoduchou výměnou displeje nebo baterie, ale hravě zvládneme i složitější opravy, jako např. opravy základních desek. Provádíme tedy všechny úrovně servisu, od jednoduchých mechanických oprav až po velmi složité pájené opravy.

+
Vlastní servis
Záruka 24 měsíců
Poštovné za 49 Kč
Rychlé odeslání