Logo DostupnyiPhone.cz
Usmívající se zaměstnanec firmy DostupnyiPhone.cz.
Poradíme s výběrem +420 704 926 926 Po-Pá: 10 - 17 hod.

iPhone 11 Pro 512GB Green

iPhone 11 Pro

Model iPhone 11 Pro zase přináší spoustu novinek. Disponuje 5,8″ Super Retina XDR displejem s hustotou 458 pixelů na palec. Jeho špičkový trojitý ultra širokoúhlý fotoaparát s teleobjektivem a rozlišením 12 + 12 + 12 Mpx vykreslí úžasná fota. Vytvoříte i 4K videa s 60 snímky za sekundu a kinematografickou stabilizací. Oceníte i supervýkonný čip A13 Bionic s pokročilým strojovým učením, úplné krytí proti vodě IP68 a vysoce spolehlivou hardwarová čtečka obličeje, která vám dopřeje zase více bezpečí pro vaše data.

Displej je nejjasnější a nejostřejší ze všech

Díky tomuto modelu si dopřejete krásný obraz. 5,8″ Super Retina XDR displej s vysokou hustotou 458 pixelů na palec je v současné době nejostřejší a nejjasnější displej v historii iPhonu. Neuvěřitelně zobrazuje barvy, což umí s dokonalou věrností a nechá vyniknout každičkému detailu. Technologie TrueTone navíc šetří váš zrak a automaticky upravuje rovnováhu bílé barvy podle síly okolního světla tak, aby se na něj vždy příjemně dívalo. Tento model myslí na vaše zdraví a je šetrný k vašemu zraku.

První trojitá fotosoustava a vysoce kvalitní videa 

Model Apple iPhone 11 Pro disponuje trojitým ultra širokoúhlým fotoaparátem s teleobjektivem, se kterým se vám konečně do záběru vejde skutečně všechno, co chcete zabrat. Model disponuje vynikající kvalitou fotografií a 4K videí, Smart HDR a vylepšeným nočním režimem včetně optické stabilizace obrazu a technologií 100% Focus Pixel, díky kterým vám fotoaparát umožní získat ohromující záběry i za úplné tmy. Je to vůbec první trojitá foto soustava spojující špičkovou technologii s jednoduchostí iPhonu. Zachycuje až 4x větší scénu, za šera dělá krásné fotky, natočíte s ním nejkvalitnější video a na jeho úpravu jsou k dispozici stejně unikátní nástroje jako na úpravu fotek. 

Bezkonkurenční výkon

Tento unikátní model vás přesvědčí, že můžete být konečně nároční a nemusíte dělat kompromisy. Čip A13 Bionic s Neural Engine třetí generace představuje v současné době úplně nejvýkonnější mobilní čip, který neuvěřitelnou rychlostí předbíhá svou konkurenci. Nabídne vám k dispozici neuvěřitelný výkon, oslní vás pokročilou technologií strojového učení a navíc vás ohromí překvapivě úsporným provozem. Rychlostí, výkonem a inteligencí má před jinými čipy velký náskok. Díky sladěnému CPU a GPU zvládá náročné hry i nejnovější aplikace s rozšířenou realitou. Díky tomu můžete svůj telefon využívat naplno a vydrží zase mnohem déle na jedno nabití. Dá vám až 4 hodiny navíc.

Překvapivá voděodolnost 

Model Apple iPhone 11 je zase o něco lepší. Je totiž plně voděodolný a disponuje nejvyšším krytím IP68. Zvládne tak hravě až 30 minut ponoru do hloubky 4 metrů! Kromě toho je samozřejmě odolný proti prachu. Oceníte i novou výbavu v podobě toho nejpevnějšího tvrzeného skla z obou stran. Za účelem větší pevnosti prošlo sklo velmi náročným dvojitým procesem iontové výměny. Neuvěřitelně rychlá čtečka obličeje Face ID se umí přizpůsobit změnám vašeho vzhledu, neuchovává a nezasílá nikam fota a dbá o vaše bezpečí.

Vlastní servis
Záruka 24 měsíců
Poštovné za 49 Kč
Rychlé odeslání