Logo DostupnyiPhone.cz
Usmívající se zaměstnanec firmy DostupnyiPhone.cz.
Poradíme s výběrem +420 704 926 926 Po-Pá: 10 - 17 hod.

iPhone 6S 16GB Gold

Jedinečný iPhone 6S disponuje dokonalým, neuvěřitelně propracovaným hardwarem a softwarem, ale i Retina HD displejem s technologií 3D Touch. Zaujme vás svými vyváženými rozměry a novým čipem Apple A9 a M9 s 16bitovou architekturou. Oproti předchozímu modelu je zase o kus výkonnější a zaujme vás jeho propracovaný design. Tento smartphone vám zajistí i bezchybná fota a videa.

Proč iPhone 6s

Model iPhone 6 využijete na surfování po internetu, na hraní her, poslouchání oblíbené hudby, brouzdání na sociálních sítích, focení fotografií, během cestování i pracovního vytížení. S modelem iPhone6 budete styloví vždy a za všech okolností. Tento model je přesně tím, co ke svému pohodlnému životu potřebujete. Apple iPhone 6s je dokonalý, s mnohem lepšími funkcemi a také ve větších rozměrech pro vyšší komfort. I když disponuje větší plochou, je lehký jako pírko. Pokud jej budete mít v kapse, rozdíl od jeho předchůdců rozhodně nijak nepoznáte. 

Vybavení iPhone 6s

iPhone 6S je o dost výkonnější, má propracovaný kovový povrch s novým Retina HD displejem a s unikátní technologií 3D Touch. Právě tento 3D Touch displej s 4.7 “ přináší 16 milionů jedinečných a věrných barev, mnohem vyšší kontrast a také o dost širší zorný úhel. Oceníte i jeho jedinečný hardware a software, který má rozhodně co nabídnout. iPhone 6S má zabudovaný nový čip Apple A9 a M9 s 16bitovou architekturou, čímž zajišťuje zcela neuvěřitelný výkon doplněný mnoha funkcemi. 

Mnohem lepší fotoaparát

Pokud milujete focení, užijte si pořizování unikátních fotografií s fotoaparátem iSight s 12MP a 4K videem. S naprosto brilantním 4K rozlišením budou vaše záběry mnohem lepší než v HD kvalitě. Fotky ještě nikdy předtím nebyly tak ostré a tak kvalitní. Vaše fotografie budou promlouvat za vás. Unikátní videa natočená ve 4K kvalitě věrně zaznamenají všechny momenty. Oceníte vytříbený zvuk, jedinečný obraz a dokonce i Live Photos. Ať už jste nadšení cestovatelé, bloggeři nebo jen sdílíte svá videa a fotky na sociálních sítích, budete nadšeni. Fotoaparát automaticky ostří a nechybí mu ani blesk.

Doplňující specifikace

Apple iPhone 6S má iOS 9 verzi operačního systém. Jde o nejvyspělejší operační paměť na světě. Nechybí paměť RAM se 2 GB. iPhone 6S si velmi pohodlně odemknete pomocí pouhého dotyku vašeho prstu, s čímž máte zajištěnou vysokou bezpečnost svého soukromí. Model má unikátní výdrž, až o 90 % vyšší výkon GPU a až o 70 % vyšší CPU. Surfování po internetu a sociálních sítích, poslouchání oblíbené hudby, hraní her, vyřizování emailů a zpráv nebo volání po dobu mnoha hodin je rychlé a spolehlivé. Samozřejmostí je WiFi, Bluetooth, LTE, MMS a další super vychytávky.

 

 

Vlastní servis
Záruka 24 měsíců
Poštovné za 49 Kč
Rychlé odeslání