Logo DostupnyiPhone.cz
Usmívající se zaměstnanec firmy DostupnyiPhone.cz.
Poradíme s výběrem +420 704 926 926 Po-Pá: 10 - 17 hod.

iPad Pro 12,9″ 128GB Wi-Fi 2020

iPad Pro 12,9 2020 (s LiDAR senzorem)

Dotykový tablet má 12,9″ úhlopříčku, Liquid Retina displej  2732 × 2048 p, procesor Apple A12Z Bionic, 8jádrový až 2,49 GHz, paměť RAM 6 GB, interní paměť minimálně 128 GB a více, fotoaparát 7/12 + 10 Mpx (přední/zadní), Bluetooth, GPS, Wi-Fi, výdrž baterie 10 hod a iPadOS.

Apple iPad Pro 12,9″

iPad Pro 12,9″ (2020) už není jen pouhým „tabletem“ pro konzumaci multimédií, ale také pohodlným a užitečným nástrojem pro jejich tvorbu a seriózní práci. Dokazuje to na všech frontách. Jednak svým zcela dokonalým 12,9″ Liquid Retina displejem, ale také skutečně dlouhou výdrží na jedno nabití nebo nekompromisním výkonem, který přináší A12Z Bionic, díky němuž z iPadOS vytěžíte opravdu maximum. Tomu může pomoci i volitelné příslušenství v podobě Magic Keyboard nebo Apple Pencil.

Další parametry

K dispozici jsou dva kvalitní fotoaparáty 12 + 10 Mpx ještě navíc doplněné o LiDAR skener, který využijete například při pohrávání s rozšířenou realitou. Zabezpečení je zde opět na maximu díky Face ID a periférie můžete připojit skrze moderní USB-C. Mezi klíčové vlastnosti patří dokonalý Liquid Retina displej, špičkový výkon díky čipu A12Z Bionic, dva fotoaparáty profesionální kvality + LiDAR skener, Wi-Fi + Cell verze s podporou mobilního internetu i možnost připojení Magic Keyboard a Apple Pencil.

Liquid Retina displej a vysoký výkon

Liquid Retina od okraje k okraji nabídne vysoké rozlišení a špičkové technologie, jako je True Tone nebo ProMotion. Proto je iPad ideální ke sledování filmů, hraní her i editaci videí a fotografií na profesionální úrovni. Garancí vysokého výkonu je zde čip A12Z Bionic. Přináší výkon vyšší než u většiny PC a notebooků na trhu. Podporuje jej nový 8jádrový grafický procesor. Jste díky němu připraveni na práci v profesionálních programech i rozšířenou realitu.  TrueDepth kamera umožňuje Face ID, nejbezpečnější autorizaci uživatele v tabletech i počítačích. Lze ji použít pro komunikaci s přáteli, na portrétní selfie a oživení konverzace přeměnou v Animoji.

Profi fotoaparáty, LiDAR skener

Obrovským vylepšením zde prošly i fotoaparáty. Na zadní straně jsou hned dva. Jeden širokoúhlý doplňuje ultraširokoúhlý a také LiDAR skener. Pořídíte si tak fotografie profesionální úrovně a otevírá se vám cesta k působivé rozšířené realitě.

Senzor Light Detection and Ranging se používá k zjištění vzdálenosti objektů. Zjišťuje, jak dlouho trvá světlu dorazit k objektu a zpět. Tento typ senzoru používá NASA na misi na Mars. Operuje v řádech nanosekund a otevírá zcela nové možnosti pro rozšířenou realitu. Kombinace senzoru s kamerami, pohybovým senzorem a softwarem tak činí z iPadu Pro nejlepší zařízení pro rozšířenou realitu.

Připojení příslušenství

iPad Pro můžete doplnit o dokoupenou a zbrusu novou Magic Keyboard, která iPad přemění na počítač s přesnou a rychlou klávesnicí i trackpadem i funkcemi iPadOS. Uchycení klávesnice probíhá magneticky a plovoucí konstrukce umožní snadné nastavení do úhlu, který vám aktuálně vyhovuje nejvíce. Díky připojení Apple Pencil můžete přesně kreslit, psát, anotovat dokumenty či editovat fotografie a videa s přesností na pixel díky špičkové citlivosti na náklon a přítlak.

Vlastní servis
Záruka 24 měsíců
Poštovné za 49 Kč
Rychlé odeslání